09 Haziran 2023

Garanti BBVA POS Ayrıcalıkları

Ülkemizde gelişen POS çözümleri ve e-ticaretin de etkisiyle nakit kullanımı azalırken banka ve kredi kartıyla ödeme yapma hem bireysel hem de ticari kullanımda daha da yaygınlaşmakta. Kısa bir araştırma paylaşacak olursak BKM verilerine göre 2022 yılı toplam işlem adedi 4.467.640.881. Üstelik bu veri yalnızca 2022’nin ilk altı ayını kapsamakta. Yine BKM’ye göre 2021 yılı ilk altı ay toplam işlem adedi 1.250.993.197. Bu noktada iş yerlerinin müşterilerine yenilikçi, hızlı, kolay ve avantajlı POS çözümleri sunarak işlerini hem fiziksel mağazalarında hem de sanal mağazalarında büyütmesi gerektiği artık yadsınamaz bir gerçek. Peki işinize en uygun POS çözümü hangisi ve Garanti BBVA POS çözümlerinin sizin için sağladığı avantajlar neler? Gelin birlikte bakalım…

Garanti BBVA POS Ayrıcalıkları

Garanti BBVA POS Çözümleriyle Daha Çok Kazanın

Garanti BBVA POS kullanan esnaf, OBİ ve KOBİ’lerimizin işlerinde daha çok kazanç sağlaması temel hedefimiz. Bunun için sizlere her ay 20’den fazla yeni kampanya sunuyor ve kampanyalardan bonus ve indirim kazanmanızı sağlıyoruz. Fiziksel POS tercih eden müşterilerimiz için farklı marka veya modeldeki Fiziki POS ve Yazarkasa POS (ÖKC) cihazlarını destekleyerek ekstra masraf yapmanızın önüne geçiyoruz. Aynı zamanda temassız ve kare kodla hızlı ve kolay ödeme almanıza imkan sağlayarak müşterilerinizin ödeme işlemlerinden memnun kalmasını amaçlıyoruz. Müşterileriniz TL cinsinden ödeme yapamıyor mu? Garanti BBVA’da onun da kolayı var! DCC ve Döviz POS’la müşterileriniz ödemeyi kendi para birimlerinde yapabilir!

Garanti BBVA olarak esnaf ve KOBİ’lerimizin ortak sorunlarından haberdarız ve bu sorunları çözmek üzere çalışıyoruz. Bu sebeple POS sahibi iş yeri müşterilerimize özel, ödemelerinizi rahatlatan ve nakit ihtiyacınızı karşılayan finansal teklifler hazırlıyoruz. Üstelik tekliflerimiz faizsiz! Siz de hemen Garanti BBVA POS müşterisi olarak tekliflerimizden yararlanmaya başlayabilir, şirketinizin nakit ihityacını size özel çözümlerimizle karşılayabilirsiniz.

Ticari Kredi Kartı Kampanyalarımız

Garanti BBVA POS sahibi olarak aylık 20’den fazla kampanya dahilinde ayda 3.000 TL’ye varan bonus ve indirim kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Siz de Garanti BBVA POS’u tercih ederek sadece üye iş yerlerimize özel hazırladığımız kampanyalara katılabilir, ekstra taksit ve bonus kazanma fırsatı yakalayabilir, iş yeriniz için en sık alışveriş yaptığınız firmalarda kullanabileceğiniz indirimler kazanabilirsiniz.

Ayrıca Garanti BBVA POS sahibi olarak tüm Garanti BBVA kredi kartlarına ve diğer bankaların bonus özellikli kartlarına taksit yapabilir, müşterilerinizin bedava bonus kazanmasını sağlayabilir veya müşterilerinize kampanyalar dahilinde ödül kazandırabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin yaptıkları alışverişten ekstra mutlu olmasını sağlayabilir ve bir sonraki alışverişte yine sizi ve Garanti BBVA ayrıcalığıyla onlara sunduğunuz kampanyaları tercih etmelerinin önünü açabilirsiniz.

ticari kredi kartı Garanti BBVA POS çözümleri

İş Birliği Kampanyaları ve E-ticaret Çözümlerimiz

Eğer siz de fiziki mağazanızın yanı sıra sanal mağazanızda da büyüme kaydetmek istiyorsanız e-ticaret çözümlerimiz ve online’a özel iş birliği kampanyalarımızla e-ticaret sektöründe daha hızlı büyümenize destek oluyoruz. Siz de Sanal POS sayesinde size özel kampanyalarımızdan yararlanabilir, her ay bonus ve indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca ürün ve/veya hizmetlerinizin ödemesini güvenli bir link üzerinden kod ile tahsilat ayrıcalığıyla alabilirsiniz. Müşterilerinizin tek tıkla ödeme yapmasını sağlayarak hızlı ve kolayca alışverişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. “Online mağazadan iade ve değişimleri nasıl alacağım?” diye dert ediyorsanız Garanti BBVA’da onun da kolayı var! Tek ekran üzerinden kolayca iade alabilir, gelişmiş raporlama arayüzümüz üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Sanal POS’la ilgili sorularınız mı var? 444 0 339/7 Sanal POS destek hattı ile 7/24 yanınızdayız! Siz de aklınıza takılan soruları Sanal POS destek hattımız üzerinden bize iletebilir, e-ticarette de kazanan siz olabilirsiniz!

Garanti BBVA POS Ayrıcalıklarından Hemen Yararlanmaya Başlayın!

Aylık 20’den fazla teklif sayesinde ayda 3.000 TL’ye varan Bonus ve indirim kazanmak, işinizi Garanti BBVA avantajlarıyla büyütmek için siz de hemen POS başvurusu yapın, ayrıcalıklarla dolu bonus dünyasına adım atın! Ayrıca nakit akışınızı rahatlatacak ücretsiz ve faizsiz Garanti BBVA çözümleriyle işinizi e-ticarette de geliştirmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşterilerinize temassız ve kare kodla hızlı ve kolay ödeme imkanı sunabilir ve aylık kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İşinizi internette büyütmek ve e-ticarete mi atılmak istiyorsunuz? O zaman hemen sanal POS başvurusu yapın, Garanti BBVA Sanal POS sistemi içinde e-ticaret alanında büyümenizi hızlandıracak ayrıcalıklarla tanışın! Ayrıca BonusFlaş’ta markanızı duyurma fırsatı yakalayarak müşteri ağınızı genişletin, müşterilerinizin sizden güvenle, tek tıkla ve hızlıca alışveriş yapmasını sağlayın!

Sayfayı Paylaş!

Sayfayı Paylaş!


En son eklenenler