DijiBES Emeklilik Planı'nda ek 1.250 TL!

Ana Sayfa İş Birliği Kampanyaları ve E-Ticaret ÇözDijiBES Emeklilik Planı'nda ek 1.250 TL!
DijiBES Emeklilik Planı'nda ek 1.250 TL!

NASIL KAZANIRIM

1 - 29 Şubat tarihleri arasında dijitalden BES yaptırarak emeklilik hakkı başlatın, birikiminize ek 1.250 TL kazanın!

Son 3 ay içerisinde Garanti BBVA POS’larından ciro geçirmeyen üye iş yerleri kampanyadan yararlanamayacaktır. Ciro geçirmeye başlayan üye iş yerlerinin kampanyadan yararlanma hakkı olacaktır.

Başlangıç Tarihi :
1 Şubat 2024
Bitiş Tarihi :
29 Şubat 2024

Hemen katılabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • 1 - 29 Şubat tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil/İnternet’e giriş yapıp, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatarak, birikiminize ek 1.250 TL kazanabilirsiniz.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve kampanyadan yararlanılabilmesi için Garanti BBVA POS sahibi mikro, KOBİ ve OBİ üye iş yeri ve olunması gerekmektedir.
  • Son 3 ay içerisinde Garanti BBVA POS’larından ciro geçirmeyen üye iş yerleri kampanyadan yararlanamayacaktır. Ciro geçirmeye başlayan üye iş yerlerinin kampanyadan yararlanma hakkı olacaktır.
  • Kampanya 1 – 29 Şubat tarihleri arasında geçerlidir. 
  • 01.02.2024 – 29.02.2024 tarihleri arasında DİJİBES EMEKLİLİK PLANI (8014)/ E-EMEKLİLİK PLANI (8015) ile düzenlenen ve minimum aylık katkı payı tutarı 1.000 TL olan sözleşmelerde ilk 6 ay boyunca her ay düzenli ödeme geçekleştirilmesi durumunda, altıncı ayı takip eden ayın sonuna kadar 750 TL ek fayda ödemesi, ilgili sözleşmeye ek katkı payı olarak yatırılacaktır. İkinci altı ay boyunca da minimum katkı payı tutarı (1.000 TL) ile aylık düzenli ödemenin gerçekleştirilmesi durumunda yine altıncı ayı takip eden ayın sonuna kadar 500 TL ek fayda ödemesi, ilgili sözleşmeye ek katkı payı olarak yatırılacaktır. Tüm kampanya şartlarının sağlanması durumunda toplam 1.250 TL ek fayda ödemesi yapılacaktır.
  • Ek faydadan yararlanmak için bireysel emeklilik sözleşmesinin yürürlükte ve düzenli ödeme statüsünde olması gerekmektedir. Başvuru detayları ve bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş