Entegrasyonsuz Link ile Ödeme

Sanal POS Çözümleri ile E-Ticarete ilk adımını at

Uzaktan ödeme almak Kod ile Tahsilat’la çok hızlı ve güvenli!

Ana Sayfa Entegrasyonsuz Link ile Ödeme
Kod ile Tahsilat

Link ile Ödeme

Uzaktan tahsilat yapmak isteyen işyerleri için geliştirilen Sanal Pos altyapısı üzerinde çalışan bir ödeme yöntemidir. Kart hamilleri Garanti BBVA’ya ait site üzerinden siparişe özel oluşturulan kod ile diledikleri kartı kullanarak ödemelerini gerçekleştirilebilir.

 
Link ile Ödeme
Güvenli Ödeme

Neden Kod ile Tahsilat ?

Ek yazılım ihtiyacı yok, başvuru sonrası kullanıma hazır. 3D altyapısı ile işlemleri destekler, işlem itirazından doğacak mali riski ortadan kaldırır. Link gönderimi olmadan güvenli ödeme almayı sağlar (sosyal mühendislik ve kart kopyalama riskini azaltır.)

Kod ile Ödeme
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye işyerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak,bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş

POS’unuzla ilgili her şey artık
Garanti BBVA CepPOS’ta!

Garanti BBVA POS’larınızdan geçen tüm işlemleri, hesabınıza geçen ve geçecek tutarları tek uygulamadan takip edebilir, size özel sunulan kampanyalara katılabilir ve yeni nesil ödeme teknolojilerinden yararlanarak, temassız işlem limitine takılmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.