Gizlilik Kuralları

Gizlilik Kuralları

Ana Sayfa Gizlilik Politikamız

T. Garanti Bankası A.Ş. çağdaş bankacılık anlayışı, müşteri memnuniyeti ve müşteri bilgilerinin güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile bankacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda T. Garanti Bankası A.Ş. GARANTİLİ İŞLER ürün web sitesi www.garantiliisler.com.tr’ye vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

Web sitemizden yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

Web sitemiz girilen bilgilerin güvenliği açısından bankamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web sitemize ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, T. Garanti Bankası A.Ş. personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

T. Garanti Bankası A.Ş. söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

T. Garanti Bankası A.Ş. bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. T. Garanti Bankası A.Ş. 'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, T. Garanti Bankası A.Ş. bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Web sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız' da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.

T. Garanti Bankası A.Ş., destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların bankanın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, T. Garanti Bankası A.Ş.' ye aittir. Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları bankamızda saklıdır.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla bankamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda bankamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Saygılarımızla,

T. Garanti Bankası A.Ş.

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş

POS’unuzla ilgili her şey artık
Garanti BBVA CepPOS’ta!

Garanti BBVA POS’larınızdan geçen tüm işlemleri, hesabınıza geçen ve geçecek tutarları tek uygulamadan takip edebilir, size özel sunulan kampanyalara katılabilir ve yeni nesil ödeme teknolojilerinden yararlanarak, temassız işlem limitine takılmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.