GarantiPay ile Hızlı ve Güvenli Ödeme

Sanal POS Çözümleri ile E-Ticarete ilk adımını at

GarantiPay ile kart bilgisi vermeden güvenli ödeme alabilirsiniz

Ana Sayfa GarantiPay ile Hızlı ve Güvenli Ödeme
Kolay İşlem

GarantiPay

Garanti BBVA müşterileri GarantiPay ile kart bilgisi vermeden kolayca işlem yapabilir. BonusFlaş mobil uygulama kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlayan bir ödeme aracıdır.

 
GarantiPay
GarantiPay ile Ödeme

GarantiPay ile Ödeme Nasıl Yapılır?

Alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız; alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay'i seçin. Ödeme işlemi için GarantiPay'i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın. Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın. Alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız; alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay'i seçin. Telefon numaranızı ya da TCKN'nizi girip, telefonunuza BonusFlaş'tan gelen bildirimi açın. Bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz. Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın. Alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş'a giriş yapmanız gerekmektedir.

GarantiPay ile Ödeme
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye işyerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak,bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş