Petrol Ofisi’nde %1,5 İndirim!

Ana Sayfa İş Birliği Kampanyaları ve E-Ticaret ÇözPetrol Ofisi’nde %1,5 İndirim!
Petrol Ofisi’nde %1,5 İndirim!

NASIL KAZANIRIM

Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi'ne garantibbvapos.com.tr/po adresinden aktif olan Garanti BBVA iş yeri numaranız ile kayıt yaptıktan sonra Petrol Ofisi tarafından gönderilecek olan AutoMatic Filo Yönetimi ekipmanı ile sistemin kurulu olduğu tüm Petrol Ofisi istasyonlarında Garanti BBVA Ticari Kredi Kartları ile yapacağınız harcamalarda %1,5 indirim kazanabilirsiniz.

Sadece son 3 ay içerisinde POS cirosu geçiren müşteriler ödül kazanabilecektir.

Başlangıç Tarihi :
13 Ekim 2021
Bitiş Tarihi :
31 Aralık 2023
Bonus Geçerlilik Tarihi :
31 Aralık 2023

Hemen faydalanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

Petrol Ofisi Automatic Filo Yönetim Sistemi’ne kaydolun, ticari kredi kartınızla yapacağınız akaryakıt harcamalarında % 1,5 indirim kazanın!

  • 13 Ekim 2021-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi'ne https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur?referanskod=GB adresinden aktif olan Garanti BBVA iş yeri numaranız ile kayıt yaptıktan sonra Petrol Ofisi tarafından gönderilecek olan AutoMatic Filo Yönetimi ekipmanı ile sistemin kurulu olduğu tüm Petrol Ofisi istasyonlarında Garanti BBVA Ticari Kredi Kartları ile yapacağınız harcamalarda %1,5 indirim kazanabilirsiniz.
  • Kayıt aşamasında iş yeri numaranızı başına GB yazan referans alanına girip, ödeme yöntemi kredi kartı seçerek kampanyanın geçerli olduğu Garanti Ticari Kredi Kartı bilgilerini girmeniz gerekmektedir.
  • İndiriminiz her akaryakıt alışverişinde toplam alışveriş tutarına işlem anında yansıyacaktır.
  • Müşterinin sisteme girmiş olduğu tarih itibarıyla araç sayısına bakılmaksızın, akaryakıt pompa satış fiyatının KDV'siz tutarı üzerinden indirim uygulanacaktır.
  • Kampanyaya Garanti BBVA POS sahibi olan, Mikro, KOBİ ve OBİ segmentindeki müşteriler dahildir.
  • Kampanyadan yararlanılabilmesi için son 3 ay içerisinde POS cirosu geçirilmiş olması gerekmektedir.
  • Kampanya 31 Aralık 2023’ye kadar geçerlidir.
  • İndirimler, Petrol Ofisi ile yapacağınız sözleşme boyunca sürecek olup, oluşacak piyasa koşullarına göre Petrol Ofisi indirim geçerlilik süresini değiştirme ve Petrol Ofisi A.Ş. ve Garanti BBVA T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • AutoMatic Filo Yönetimi ile ilgili soru ve talepleriniz için Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri (0212 329 17 00) ile iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş