Üye İş Yeri Fiziki Başvuru Formu

Garanti BBVA’nın üye iş yerine sunduğu fiziki POS ile tanışın

Fiziki POS başvurunuza hemen başlayın

Captcha

Garanti BBVA POS kullanan esnaf ve KOBİ’lerimiz her işte daha çok kazanıyor!

  1. Size özel ayda 20’den fazla teklifle ticari kredi kartınızla en çok alışveriş yaptığınız markalarda katıldığınız kampanyalarla ayda 3.000 TL’ye varan Bonus ve indirim
  2. Nakit akışınızı rahatlatacak ücretsiz ve faizsiz çözümlerle E-ticarette işinizi büyütecek fırsatlar
  3. Apple ürünlerinde %10’a varan indirim ve 6 taksit
  4. Tüm Garanti BBVA kredi kartları ve diğer bankaların Bonus özellikli kartlarına taksit yapma ve ödül kazandırma
  5. Farklı marka/modeldeki Fiziki POS ve Yazarkasa POS cihazlarını (ÖKC) destekleme
  6. Temassız ve kare kod ile hızlı ve kolay ödeme
  7. DCC ve Döviz POS ile müşterilerinize kendi para biriminde ödeme sunma

Fiziki POS Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

POS başvurusunda bulunabilir miyim?

Ticari faaliyetiniz varsa (vergi levhasına sahipseniz) POS başvurusunda bulunabilirsiniz.Ticari faaliyeti (vergi levhasına sahip) olan tüm müşterilerimiz POS başvurusunda bulunabilir.

POS sahibi olmak istiyorum, nasıl başvuruda bulunabilirim?

POS başvurularınızı https://garantibbvapos.com.tr/ web sitemizdeki “Fiziki POS Başvuru” sekmesinden, Garanti BBVA Mobil bankacılık, Garanti BBVA İnternet bankacılığı kanalından veya bağlı bulunduğunuz Garanti BBVA şubesinden yapabilirsiniz.POS başvurusu için Garanti BBVA Mobil Bankacılık ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kanallarından “ Başvurular-Üye İşyeri Başvuru” adımlarını takip edebilirsiniz.

Başvuru süreci nasıl ilerliyor?

Garanti BBVA Müşterimiz iseniz;

https://onlineform.garantibbvapos.com.tr üzerinden “Hemen Başvur” seçeneği ile bilgilerinizi doldurarak web sitemiz üzerinden başvurabilirsiniz.

Dilerseniz “Garanti BBVA İnternet ile Başvur” seçeneğini seçerek başvurunuza Garanti BBVA İnternet bankacılığı kanalından başvurunuzu ilerletebilirsiniz.

Gerekli bilgilerinizi doldurarak “Beni arayın” seçeneği ile ilerlediğiniz de ise ilgili birimden başvurunuzu devam ettirmek üzere 444 0 333 Garanti BBVA çağrı merkezimiz tarafından aranırsınız. Başvuru bilgileriniz tamamlandıktan sonra başvuru statünüze dair SMS ile tarafınıza bilgi verilecek ve POS kurulumu için teknik servis tarafından randevunuz oluşturulacaktır.

 

Garanti BBVA Müşterimiz değilseniz;

https://onlineform.garantibbvapos.com.tr üzerinden “Hemen Başvur” seçeneği ile bilgilerinizi doldurarak web sitemiz üzerinden başvurabilirsiniz.

Başvuru formunu doldurduktan sonra Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirerek müşteri olma adımınızı şubeye gitmenize gerek kalmadan dijital olarak tamamlayabilir veya size en yakın Garanti BBVA şubesini ziyaret ederek müşteri olma sürecinizi devam ettirebilirsiniz.

Başvuru bilgilerinizi ve müşteri olma sürecinizi tamamlandıktan sonra başvuru statünüze dair SMS ile tarafınıza bilgi verilecek ve POS kurulumu için teknik servis tarafından randevunuz oluşturulacaktır.

POS başvurumu yaptım, başvuru takibini nasıl yapabilirim?

Garanti BBVA Mobil bankacılık kanalından yapılan başvuruların takibi “İşlemler-Başvurular-Başvuru Takip- Üye işyeri-POS Başvuru Takibi” adımından yapılabilmektedir. 
Garanti BBVA İnternet bankacılığı kanalından yapılan başvuruların takibi "Başvuru-Başvuru Takibi-Üye işyeri-POS Başvuru Takibi" adımından yapılabilmektedir.
https://onlineform.garantibbvapos.com.tr adresinden başvuru formu doldurduğunuzda başvuru durumunuzla ilgili bilgilendirme SMS’leri tarafınıza gönderilecektir. Garanti BBVA Mobil bankacılık, Garanti BBVA İnternet bankacılığı kanalından da başvuru takibi yukarı belirtilen adımlar üzerinden yapılabilmektedir.Şubemizden başvuruda bulunduğunuz durumda da başvuru durumunuzla ilgili bilgilendirme SMS’leri tarafınıza gönderilecektir.

Fiziki POS cihazlarından hangisi bana uygun?

Eğer POS cihazınızı kasada sabit olarak kullanacaksanız masaüstü POS çözümlerinden, evlere servis/masada ödeme gibi mobil kullanım için ise Mobil POS çözümlerinden seçim yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi için fiziki POS çözümleri sayfasını ziyaret edebilir ya da karar ağacından size uygun POS çözümünü belirleyebilirsiniz.

Yazarkasa POS(ÖKC) için nasıl başvuru yapabilirim?

Mevcut Yazarkasa POS cihazınıza Garanti BBVA POS uygulaması yükleme işlemini www.garantibbvapos.com.tr web sitemizdeki “Üye işyeri Başvuru” sekmesinden, Garanti BBVA İnternet bankacılığından veya çalıştığınız şubeden üye işyeri başvurusunda bulunup, başvuru sırasında ilgili seçeneği tercih ederek yapabilirsiniz.

Yazarkasa POS satın alma konusunda bilgi almak için Garanti BBVA İnternet bankacılığından veya çalıştığınız şubeden destek alabilirsiniz.

Ortak POS başvurusunu nasıl yapabilirim?

Tüm başvuru kanallarımızdan ortak POS talebinde bulunabilirsiniz. POS başvurusu esnasında ortak kurulum yapılacak Banka ve terminal bilgilerini iletmeniz yeterlidir.