09 Haziran 2023

Garanti BBVA POS Sektörel ve Kurumsal Çözümleri

Garanti BBVA olarak, yeni nesil ödeme teknolojilerimiz, her iş yerinin farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlamış olduğumuz ürünlerimiz ve POS cihazlarımızla yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz! Küçük işletmelerden, start-uplara, köklü kurumlardan esnaf ve KOBİ’lerimize kadar, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. Siz de Garanti BBVA POS sektörel ve kurumsal çözümlerinden ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek tahsilat sisteminizin yeni nesil teknlojiyle donatılmasını sağlayabilir, hızlı ve kolay hizmet sayesinde müşteri ve çalışan memnuniyetini arttırabilir ve Garanti BBVA çözümleriyle daha fazla kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Üstelik Garanti BBVA POS çözümlerinin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak her ay 20’den fazla kampanyadan yararlanabilir, kazandığınız bonus ya da indirimlerle iş yeriniz için bedava veya indirimli alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. O halde gelin, sektörel ve kurumsal çözümlerimizi birlikte inceleyelim:

Garanti BBVA POS Sektörel ve Kurumsal Çözümleri

Sektörel Çözümlerimiz

Garanti BBVA sektörel çözümleri spesifik sektörlerde hizmet veren üye iş yerlerimizin sorun ve ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmış çözümlerden oluşur. Siz de aşağıdaki sektörlerden birinde hizmet veriyorsanız, iş yerinize uygun çözümü bulabilir, Garanti BBVA POS üye iş yeri olarak sizlere özel sunduğumuz tahsilat sistemlerinden ve Garanti BBVA ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Otomat Sektörü Çözümleri

Otomat sektörü çözümlerimizle anında ve kolayca ödeme almanıza yardımcı oluyoruz. Otomat cihazlarda çalışan POS çözümlerimizle ödeme alma deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Yeni nesil bu çözümüz sayesinde siz de hızlıca çipli ya da manyetik ödeme almaya başlayabilir ya da cihaz üzerinde bulunan kamera teknolojimiz sayesinde temassız ya da QR ile ödeme alabilirsiniz.

Daha fazlası için Otomat Sektörü Çözümleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

otomat sektörü çözümleri Garanti BBVA sektörel çözümler

Ulaşım Sektörü Çözümleri

Ulaşım sektöründe hizmet veren üye iş yerlerine özel sektör çözümümüzle size en uygun ödeme yöntemlerini belirliyoruz. Bunun için şehir içi toplu taşıma projelerinde turnike ve validatör sistemleriyle entegre çözümler sağlayarak yolcuların temassız kartlarıyla da ödeme yapabilmelerini mümkün kılıyoruz. Eğer taksi, otobüs, uçak, vapur, scooter gibi diğer ulaşım araçları özelinde hizmet vermekteyseniz manyetik, temassız, mobil POS ile çipli ya da QR ile ödeme gibi farklı seçenekler sunarak ulaşım aracına en uygun çözümü belirliyoruz.

Daha fazla bilgi için Ulaşım Sektörü Çözümleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Market Sektörü Çözümleri

Market sektöründe hizmet veren bir işletme misiniz? Siz de hemen Garanti BBVA market sektörü çözümleriyle tanışarak ödeme alma işlemini daha hızlı ve kolay hale getirebilirsiniz. Bunun için hem yeni nesil yazarkasa POS hem de eski nesil POS ve yazarkasalarla entegre olan bankacılık uygulamalarını sizlere sunuyoruz.

Çözümlerimizin detaylarını öğrenmek için Market Sektörü Çözümleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Giyim Sektörü Çözümleri

Giyim sektöründe hizmet vermekteyseniz sizin için en uygun ödeme çözümünü birlikte bulabiliriz. Dilerseniz sadece fiziksel ya da sanal mağazanızda hizmet verin veya fiziksel mağazanızın yanı sıra e-ticarete atılmış ya da atılmayı planlamakta olun, size uygun Garanti BBVA fiziksel ya da sanal POS çözümü tercih ederek hem ödeme alımlarınızı kolaylaştırabilir hem de üye iş yerlerimize özel ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Çözümlerimizin detayları hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? Giyim Sektörü Çözümleri sayfamızı ziyaret edin!

Yeme-İçme Sektörü Çözümleri

Yeme-İçme sektöründe sirkülasyon fazla, farklı ve hızlı ödeme çözümlerine ihtiyaç çok. Bunun için klasik restoranlarımız için masaüstü yazarkasa veya masada ödeme hizmeti sunarken eve teslim siparişlerinizde mobil kullanıma uygun GPRS özellikli çözümlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Üstelik size özel Garanti BBVA POS avantajlarından yararlanmanız da cabası! Siz de Garanti BBVA POS çözümleriyle müşteri memnuniyetini arttırabilir hem de en sık alışveriş yaptığınız markalara özel indirim ve bonuslar kazanarak alışverişlerinizin bir kısmını bedava yapabilirsiniz.

Garanti BBVA’da çözümlerimiz esnaflarımız için! Yeme ve içme alanındaki çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Yeme-İçme Sektörü Çözümleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kargo Sektörü Çözümleri

Kargo firmasıysanız ya da e-ticarete adım attıysanız kargo çözümlerinin işinizi nasıl kolaylaştıracağı hatta büyütebileceği hakkında fikir sahibi olmuşsunuz demektir. Kargo sektöründe sık karşılaşılan sorunları çözmek üzere geliştirdiğimiz POS cihazlarının ödeme menüsü üzerinden kendi ürün ve kargo bedelinizi alabilirsiniz. Android tabanlı POS cihazımızla kargo ücreti ve ürün bedelini yeni nesil teknolojilerimiz sayesinde online ya da kapıda ödemeyle hızlıca alabilir, müşteriniz ve çalışanınız için süreci kolaylaştırabilir, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kargo sektörü çözümlerimizle amacımız online satışlarınızı rahatça yapmanızı sağlamak! Daha fazla bilgi için Kargo Sektörü Çözümleri sayfamıza göz atın!

Otopark Sektörü Çözümleri

Otopark sektörünün özellikle otopark giriş ve çıkışlarına uygun bir çözüme ihtiyacı olduğunun farkındayız. Bu sebeple giriş/çıkışlardaki altyapıyla entegre çalışabilen POS çözümlerimizi tercihinize sunuyoruz. Dilerseniz hızlı geçiş sistemine sahip self service ödeme noktalarıyla da araç sahiplerinin QR üzerinden ödeme yapmasını sağlayabilir, giriş ve çıkışlarda araç kuyruğu oluşmasını ve müşteri memnuniyetinin düşmesini engelleyebilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun otopark çözümü Garanti BBVA’da! Daha fazlası için Otopark Sektörü Çözümleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Sektör Çözümleri

Garanti BBVA olarak kurumsal sektör çözümlerimizle firmanızın ihtiyacına ve talebine uygun POS’a birlikte karar verebiliriz. İsterseniz doğrudan halka hizmet sunan bir startup olun, isterseniz dijital dönüşüm ve yeni nesil teknolojilere ayak uydurarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen köklü bir iş yeri… Firma uygulamalarınızla entegre çalışan yeni nesil POS cihazlarımızla tahsilatlarınızı hızlıca alabilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Kurumsal çözümlerimiz hakkında daha fazlasını mı merak ediyorsunuz? Kurumsal Sektör Çözümleri sayfamızı ziyaret edin!

Garanti BBVA POS Sahibi Olun, Avantajlardan Hemen Yararlanmaya Başlayın!

Siz de hemen Garanti BBVA POS başvurusu yaparak fiziksel POS cihazınızın mağazanıza bağlanmasını sağlayabilir, Garanti BBVA’nın sunduğu aylık 20’den fazla kampanyadan yararlanarak 3.000 TL’ye varan bonus ve indirim kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca size özel sunduğumuz faizsiz nakit çözümleriyle iş yerinizin nakit ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kare kod veya temassız ödeme özelliği ile müşterilerinizin alışverişlerini hızlıca tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. Sunduğunuz bonus kampanyaları sayesinde müşterilerinizin sizi tercih etmesini sağlayabilir, sadık müşteriler edinebilirsiniz.

İşinizi internette mi büyütmek istiyorsunuz? Garanti BBVA, sanal POS çözümleriyle e-ticaret sektöründe de yanınızda! Siz de hemen sanal POS başvurusu yaparak Garanti BBVA ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilir, müşterilerinize güvenli ve hızlı ödeme hizmeti sunabilirsiniz. Garanti BBVA POS üye iş yerlerimize sunduğumuz çözümlerden faydalanarak işinizi büyütebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş!

Sayfayı Paylaş!


En son eklenenler