Otopark Sektörü Çözümleri

Sektörler Otopark

Garanti BBVA’nın POS Çözümleri ile İş yerinizde Hemen Ödeme Almaya Başlayın.

Ana Sayfa Sektör ÇözümleriOtopark Sektörü Çözümleri

Sektör

Otopark Sektörü Çözümleri

Otopark giriş ve çıkışlarındaki altyapıya entegre çalışan, kasada beklemeye gerek kalmadan otoparktan ayrılırken ödeme yapılmasına olanak sağlayan POS çözümleridir.

Otopark Sektörü Çözümleri

Yeni Nesil Ödeme Çözümleri

Hızlı Geçiş Sistemi

AVM otoparkları ve bariyerli self service ödeme noktalarında android tabanlı POS cihazları ile sistem entegrasyonu proje bazlı yapılmaktadır. Altyapınıza uygun POS çözümleriyle, temassız, QR özelliklerini kullanarak ödeme olanağı sağlayabilir ve hızlı geçiş sistemi oluşturabilirsiniz.

Hılzı Geçiş Sistemi

Otopark Hizmetlerindeki Kurumsal Çözümleri

İGA Yeni Havalimanı Otopark Projesi

İstanbul ( İGA) yeni havalimanında bulunan toplam 40.000 araç kapasiteli 5 bloktan oluşan otoparkın içinde verifone UX300 cihazlar üzerinden ödeme gerçekleştirmek isteyen yolculara hizmet verilmektedir.

Mobil Ödeme, QR Kod ve NFC gibi hızlı ödeme yöntemleri sağlanmaktadır. Otopark içinde araç giriş çıkışlarının otomasyon sistemlerine entegre olmasıyla birlikte ödeme anında self service olup birden fazla ödeme deneyimi sunulmaktadır.

İGA Yeni Havalimanı Otopark Projesi
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye iş yerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak, bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur
Destek

Destek

Size Özel Çözümler için Destek Almak İster misiniz?

Size özel çözüm talepleriniz için şubelerimiz veya 444 0 339 Garanti BBVA üye iş yeri hattı üzerinden destek ve yönlendirme alabilirsiniz.

Yardım Sayfası

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş