Ulaşım Sektörü Çözümleri

Sektörler Ulaşım

Garanti BBVA’nın POS Çözümleri ile İş yerinizde Hemen Ödeme Almaya Başlayın.

Ana Sayfa Sektör ÇözümleriUlaşım Sektörü Çözümleri

Ulaşım Sektörü Çözümleri

Ulaşım sektöründe hizmet veren ve farklı çözümlere ihtiyaç duyan üye iş yerlerimize uygun ödeme yöntemleri belirlenerek çözüm sağlanmaktadır.

  • Şehir için toplu taşıma projelerinde validatör ve turnike sistemleri ile entegre çözümler sağlanarak kart kullanıcılarının temassız kartları ile ödeme yaparak ulaşım sağlayabilmesi mümkün hale gelmektedir.
  • Taksi, otobüs, vapur, uçak, scooter gibi diğer ulaşım araçlarında ise ihtiyaca uygun çözümler arasından inceleme yapılarak mobil POS ile çipli, manyetik, temassız ve QR gibi farklı ödeme deneyimleri konumlandırılabilmektedir.
Ulaşım Sektörü Çözümleri

Ulaşım Sektörü Kurumsal Çözümler

Havaist /Otobüs İçi Ödeme

Yeni Havaalanına ulaşım sağlayan Havaist araçlarında android tabanlı POS cihazları ile tarife seçilerek çipli, temassız ve QR ödeme alınması sağlanmaktadır.

Nakit taşımayan veya kartla ödeme yapmak isteyen müşterilere ödeme seçeneği olarak sunulması hedeflenmiştir.

Havaist

Bu proje ile;

  • Özellikle yurtdışından gelen ve Havaist ile ulaşım sağlayan yabancı müşterilerin yanlarında TL nakit para olmaması sebebiyle POS üzerinden kartlı ödeme imkanı sağlandı.
  • Temassız ödeme ile POS’a temas etmeden hızlı ve sağlıklı ödeme yapılabilmesin olanaklı hale geldi.
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye iş yerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak, bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur
Destek

Destek

Size Özel Çözümler için Destek Almak İster misiniz?

Size özel çözüm talepleriniz için şubelerimiz veya 444 0 339 Garanti BBVA üye iş yeri hattı üzerinden destek ve yönlendirme alabilirsiniz.

Yardım Sayfası

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş

POS’unuzla ilgili her şey artık
Garanti BBVA CepPOS’ta!

Garanti BBVA POS’larınızdan geçen tüm işlemleri, hesabınıza geçen ve geçecek tutarları tek uygulamadan takip edebilir, size özel sunulan kampanyalara katılabilir ve yeni nesil ödeme teknolojilerinden yararlanarak, temassız işlem limitine takılmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.