Kargo Sektörü Çözümleri

Sektörler Kargo

Garanti BBVA’nın POS Çözümleri ile İş yerinizde Hemen Ödeme Almaya Başlayın.

Ana Sayfa Sektör ÇözümleriKargo Sektörü Çözümleri

Sektör

Kargo Sektörü Çözümleri

POS cihazlarının ödeme menüsü üzerinden, kargo firmalarının e-ticaret yapan ve kapıda ödeme seçeneği sunan üye iş yerleri adına ürün bedelinin tahsilatını ve kendi kargo bedellerini alabildikleri bir ödeme çözümüdür.

Kargo Sektörü Çözümleri

Yeni Nesil Ödeme Çözümleri

KapıdaÖdeme

Android tabanlı POS cihazı ile kapıda ödeme alan kargo firmalarımıza el terminali ve ödeme sisteminin tek bir cihazda buluştuğu bir yapı sunulabilmektedir. Entegrasyonlar sonrasında kargo ücreti ve ürün bedeli tahsilatını ayrı ayrı yapabileceğiniz yapı ile ödeme deneyiminde farklı bir deneyim sunulabilmektedir.

Android cihaz modellerinin ergonomik küçük tasarımının yanı sıra, cihaz üstünde bulunan endüstriyel barkod okuyucu sayesinde hızlı ürün tanıma yapılması da mümkün olabilmektedir.

 

Kapıda Ödeme
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye iş yerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak, bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur
Destek

Destek

Size Özel Çözümler için Destek Almak İster misiniz?

Size özel çözüm talepleriniz için şubelerimiz veya 444 0 339 Garanti BBVA üye iş yeri hattı üzerinden destek ve yönlendirme alabilirsiniz.

Yardım Sayfası

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş