Diğer Kurumsal Sektör Çözümlerimiz

Diğer Sektörlere Özel Ödeme Çözümleri

Diğer Sektörlerde, Yeni Nesil Yazarkasa POS Cihazları ve Eski Nesil Yazarkasalar ile POS Cihazlarının Entegrasyonu ile Çalışan Bankacılık Uygulaması Çözümleri Sunulmaktadır.

Ana Sayfa Sektör ÇözümleriDiğer Kurumsal Sektör Çözümlerimiz

Diğer Kurumsal Sektör Çözümlerimiz

Android tabanlı POS cihazları ile firma uygulamalarının entegre çalışmasının sağlandığı yeni nesil ödeme projeleridir. Firma talebine ve müşteri ihtiyacına uygun POS çözümleri belirlenerek çözüm sağlanmaktadır.

Diğer Kurumsal Sektör Çözümlerimiz

Kurumsal Çözümlerimiz

Binbin Scooters ile Sektör Hikayesi

İstanbul 3. Havaalanı içinde yaya ulaşımını sağlayan Binbin scooter ile A50 cihazlarda kendi uygulaması ve bankacılık uygulaması entegrasyonu sağlanmıştır. Bu sayede kullanıcılar menü üzerinden biniş tarifelerini seçerek POS üzerinden ödemesini yapabilmekte ve hızlıca scooter kullanarak havalimanı içinde istedikleri noktaya ulaşım sağlayabilmektedir.

Binbin

Yeni havaalanı dış hatlar geliş terminalinin büyüklüğü sebebiyle iç ulaşımı hızlandıracak çözüm olarak Scooter altyapısı kurulmasına karar verilmiş olup, scooter kiralama akışında müşterilerin telefonlarına ayrı bir uygulama indirmesine gerek kalmadan Scooter üzerinde entegre çalışan POS cihazı üzerinden ödeme yaptırılması bu proje ile sağlanmıştır.

Bu proje ile;

  • Binbin Scooter uygulaması üzerinden tarife seçilerek entegre çalışan POS cihazı üzerinden ödeme alınması,
  • Yolcuların ayrı bir uygulama indirmeden ödeme yapabilmesi,
  • Hızlı ödeme için temassız, çipli, QR gibi tüm özellikleri barındıran fiziki bir cihaz ile entegrasyon sağlanabilmektedir.
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye iş yerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak, bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur
Destek

Destek

Size Özel Çözümler için Destek Almak İster misiniz?

Size özel çözüm talepleriniz için şubelerimiz veya 444 0 339 Garanti BBVA üye iş yeri hattı üzerinden destek ve yönlendirme alabilirsiniz.

Yardım Sayfası

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş

POS’unuzla ilgili her şey artık
Garanti BBVA CepPOS’ta!

Garanti BBVA POS’larınızdan geçen tüm işlemleri, hesabınıza geçen ve geçecek tutarları tek uygulamadan takip edebilir, size özel sunulan kampanyalara katılabilir ve yeni nesil ödeme teknolojilerinden yararlanarak, temassız işlem limitine takılmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.