Giyim Sektörü Çözümleri

Sektörler Giyim sektörü

Size Özel İhtiyacınıza Uygun Kurumsal Çözümlerimizle İş yerinizden Hızlı ve Güvenli Ödeme Almaya Başlayın

Ana Sayfa Sektör ÇözümleriGiyim Sektörü Çözümleri
Siz de Bonus üye iş yeri olup Giyim sektöründe kredi kartlarına 12’ye varan taksit imkanı sunun, cironuzu artırın.
Siz de Bonus üye iş yeri olup Giyim sektöründe kredi kartlarına 12’ye varan taksit imkanı sunun, cironuzu artırın.

Sektör

Giyim Sektörü Çözümleri

Giyim sektöründe fiziksel ve sanal poslar ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Yeni nesil yazarkasa POS cihazları, eski nesil yazarkasalar ve POS cihazlarının entegrasyonu ile çalışan bankacılık uygulamaları ile farklı ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Reyonda ödeme Garanti BBVA’nın size sunduğu yeni nesil ödeme çözümlerinden biridir. Aynı zamanda müşteri odaklı bakış açısıyla firmalarımızın ihtiyaçlarına yönelik kurumsal çözümler üretmekteyiz.

Giyim Sektörü

Yeni Nesil Ödeme Çözümleri

Reyonda Ödeme

Android tabanlı POS cihazlarında satış uygulaması entegrasyonu ile müşterilerinizi kasaya yönlendirmeden reyonda ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Mağazada bulunmayan ürünü uygulama üzerinden seçerek eve kargo ile gönderilmesini sağlayıp ciro kaybını engellemiş olursunuz.

Reyonda Ödeme

Giyim Sektöründeki Kurumsal Çözümlerimiz

DeFacto ile Sektör Hikayesi

Mağazalarda ürünün istenilen beden ve renginin bulunmaması veya kasa sıralarının uzunluğu gibi nedenlerle satın alma işleminden vazgeçen müşterilere alternatif bir çözüm ile hizmet verebilmek amacıyla reyonda ödeme ve eve gönderim çözümü üretilmiştir.

DeFacto ile Sektör Hikayesi
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye iş yerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak, bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur
Destek

Destek

Size Özel Çözümler için Destek Almak İster misiniz?

Size özel çözüm talepleriniz için şubelerimiz veya 444 0 339 Garanti BBVA üye iş yeri hattı üzerinden destek ve yönlendirme alabilirsiniz.

Yardım Sayfası

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş

POS’unuzla ilgili her şey artık
Garanti BBVA CepPOS’ta!

Garanti BBVA POS’larınızdan geçen tüm işlemleri, hesabınıza geçen ve geçecek tutarları tek uygulamadan takip edebilir, size özel sunulan kampanyalara katılabilir ve yeni nesil ödeme teknolojilerinden yararlanarak, temassız işlem limitine takılmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.