Tüm Fiziki POS Çözümleri

Fiziki POS Çözümleri İle Ticarete İlk Adımınızı Atın

Garanti BBVA’nın POS Çözümleri İle İş Yerinizde Hemen Ödeme Almaya Başlayın.

Hemen Başvur
Ana Sayfa Mağaza ÇözümleriTüm Fiziki POS Çözümleri
Teknolojinin öncüsü Garanti BBVA POS’un size uygun pos çözümleri arasından seçim yaparak hızlı ve kolay ödeme alabilirsiniz.
Teknolojinin öncüsü Garanti BBVA POS’un size uygun pos çözümleri arasından seçim yaparak hızlı ve kolay ödeme alabilirsiniz.
 

Üye İş yerlerimiz, Garanti BBVA’nın Bonus Platform Ayrıcalıkları İle Fark Yaratır!

Ödül Kazandırma

Üye iş yerimiz olarak;18 milyondan fazla Bonus kart sahibine bonus,
1 milyona yakın Miles&Smiles ve
500 bine yakın Shop&Fly kart sahibine mil kazandırabilirsiniz.

Taksit Kullandırma

Bonus, Miles&Smiles / Shop&Fly ve American Express iş yeri olup, siz de taksit yapılabilen tüm sektörlerde kredi kartlarına taksit yapabilir, cironuzu bu sayede arttırabilirsiniz.

Geniş Kart Kabul Ağı

Garanti BBVA üye iş yerimiz olarak American Express, MasterCard, VISA, CUP, Diners Club, Discover, JCB, Troy gibi uluslararası ve yerel tüm kart markalarına satış yapabilirsiniz.

 

Kablosuz, GPRS Hatlı POS

Mobil POS Cihazı

Yazarkasa özelliği olmayan, kredi kartı ve banka kartları ile alışveriş yapılmasını sağlayan iş yeri çözümüdür. Mobil POS cihazları kablosuz olup, evlere servis yapan veya masada ödeme alan iş yerleri için uygundur. GPRS hattı (sim kartı) ile çalışırlar.

Hemen Başvur
 
Mobil POS Cihazı

Kablosuz, GPRS Hatlı POS

Mobil Yazarkasa POS Cihazı

Üzerinde hem yazarkasa hem de POS donanımı bulunan, mevcut yazarkasalardan daha çok teknik özellik ve güvenliğe sahip yeni nesil cihazlardır. Mobil Yazarkasa POS cihazları kablosuz olup, GPRS hattı (sim kartı) ile çalışırlar ve evlere servis yapan veya masada ödeme alan iş yerleri için uygundur.

Gelirler İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu tebliğler uyarınca, Yazarkasa POS kullanma mükellefi olan iş yerleri tarafından satın alınarak kullanılırlar. Yazarkasa POS cihazlarının POS özelliğinin kullanılması için, iş yerleri tarafından cihaz temin edildikten sonra bankamız yazılımı yüklenmek üzere Mali ID bilgisi ile Garanti BBVA üye iş yeri başvurusunda bulunmaları gerekir.

Hemen Başvur
 
Mobil Yazarkasa POS Cihazı

Kablolu, ADSL/Dial-Up Bağlantılı POS

Sabit POS Cihazı

Yazarkasa özelliği olmayan, kredi kartı ve banka kartları ile alışveriş yapılmasını sağlayan iş yeri çözümüdür. Sabit POS cihazları kablolu olup, kasada ödeme alan iş yerleri için uygundur. Sabit telefon hattı veya ADSL bağlantısı ile çalışırlar.

Hemen Başvur
 
Sabit POS Cihazı

Kablolu, ADSL/Dial-Up Bağlantılı POS

Yazarkasa POS Cihazı

Üzerinde hem yazar kasa hem de POS donanımı bulunan, mevcut yazar kasalardan daha çok teknik özellik ve güvenliğe sahip yeni nesil cihazlardır. Sabit Yazar Kasa POS cihazları kablolu olup, sabit telefon hattı veya ADSL bağlantısı ile çalışırlar ve kasada ödeme alan iş yerleri için uygundur. Gelirler İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu tebliğler uyarınca, Yazar Kasa POS kullanma mükellefi olan iş yerleri tarafından satın alınarak kullanılırlar. Yazar Kasa POS sahibi olmak ve mevcut yazar kasanıza Garanti BBVA POS uygulaması yüklemek için üye iş yeri başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Hemen Başvur
 
Sabit Yazarkasa POS Cihazı

Ortak POS

Anlaşmalı bankaların üye iş yerlerinde tek POS cihazı üzerinden işlem yapmasına imkan sağlayan iş yeri çözümüdür. Ortak POS, üzerinde uygulaması bulunan bankaların kartlarını tanıyarak, işlemin kartın ait olduğu banka uygulaması üzerinden otomatik olarak gerçekleşmesini sağlar. Ortak POS ile iş yerlerindeki POS iş yerinin çalışma koşulları, seçilen Banka’ya göre farklılaşabilmekte ve revize edilebilmektedir.

Anlaşmalı Ortak POS Bankaları:

Akbank, İş Bankası , Vakıfbank, Yapı Kredi POS’ları içerisine Garanti BBVA dahil olabilirken;

Akbank, İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Halkbank, QNB Finansbank ve Ziraat Bankası anlaşma dahilinde Garanti BBVA POS’ları içerisine dahil olabilmektedir.

Mobil Uygulama

CepPOS

Garanti BBVA CepPOS, Kobi ve mikro ölçekteki şahıs firması niteliğindeki iş yerlerinin cep telefonlarından hızlı bir şekilde ödeme almalarına olanak sağlayan akıllı telefon uygulamasıdır.

NFC (temassız mobil ödeme) özelliğine sahip Android cep telefonlarını temassız POS cihazına dönüştüren bu uygulamayla, kredi kartı/banka kartından veya mobil ödeme özellikli Android cep telefonlarından uygulamaya sahip iş yerlerinde kolayca ödeme alınabilmektedir.

Garanti BBVA CepPOS ile yapılan satışlar aynı uygulama içinden anlık olarak takip edilebilir, hesaba geçen tutar görüntülenebilir.

Hemen Başvur
CepPOS
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye iş yerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak, bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş