Fiziki POS Çözümleri İle Ticarete İlk Adımınızı Atın

Garanti BBVA’nın POS Çözümleri İle İş Yerinizde Hemen Ödeme Almaya Başlayın.

Teknolojinin öncüsü Garanti BBVA POS’un size uygun pos çözümleri arasından seçim yaparak hızlı ve kolay ödeme alabilirsiniz.
Teknolojinin öncüsü Garanti BBVA POS’un size uygun pos çözümleri arasından seçim yaparak hızlı ve kolay ödeme alabilirsiniz.
 

Üye İş yerlerimiz, Garanti BBVA’nın Bonus Platform Ayrıcalıkları İle Fark Yaratır!

Ödül Kazandırma

Üye iş yerimiz olarak;15 milyondan fazla Bonus kart sahibine bonus,
1 milyona yakın Miles&Smiles ve
500 bine yakın Shop&Fly kart sahibine mil kazandırabilirsiniz.

Taksit Kullandırma

Bonus, Miles&Smiles / Shop&Fly ve American Express iş yeri olup, siz de taksit yapılabilen tüm sektörlerde kredi kartlarına taksit yapabilir, cironuzu bu sayede arttırabilirsiniz.

Geniş Kart Kabul Ağı

Garanti BBVA üye iş yerimiz olarak American Express, MasterCard, VISA, CUP, Diners Club, Discover, JCB, Troy gibi uluslararası ve yerel tüm kart markalarına satış yapabilirsiniz.

 

Kablosuz, GPRS Hatlı POS

Mobil POS Cihazı

Yazarkasa özelliği olmayan, kredi kartı ve banka kartları ile alışveriş yapılmasını sağlayan iş yeri cihazlardır.

Mobil POS cihazları kablosuz olup, evlere servis yapan veya masada ödeme alan iş yerleri için uygundur. GPRS hattı (sim kartı) ile çalışırlar.

Hemen Başvur
 
Mobil POS Cihazı

Kablosuz, GPRS Hatlı POS

Mobil Yazarkasa POS Cihazı

Üzerinde hem yazarkasa hem de POS donanımı bulunan, mevcut yazarkasalardan daha çok teknik özellik ve güvenliğe sahip yeni nesil cihazlardır. Mobil Yazarkasa POS cihazları kablosuz olup, GPRS hattı (sim kartı) ile çalışırlar ve evlere servis yapan veya masada ödeme alan iş yerleri için uygundur.

Gelirler İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu tebliğler uyarınca, Yazarkasa POS kullanma mükellefi olan iş yerleri tarafından satın alınarak kullanılırlar. Yazarkasa POS cihazlarının POS özelliğinin kullanılması için, iş yerleri tarafından cihaz temin edildikten sonra bankamız yazılımı yüklenmek üzere Mali ID bilgisi ile Garanti BBVA üye iş yeri başvurusunda bulunmaları gerekir.

Hemen Başvur
 
Mobil Yazarkasa POS Cihazı

Kablolu, ADSL/Dial-Up Bağlantılı POS

Sabit POS Cihazı

Yazarkasa özelliği olmayan, kredi kartı ve banka kartları ile alışveriş yapılmasını sağlayan iş yeri cihazlardır. Sabit POS cihazları kablolu olup, kasada ödeme alan iş yerleri için uygundur. Sabit telefon hattı veya ADSL bağlantısı ile çalışırlar.

Hemen Başvur
 
Sabit POS Cihazı

Kablolu, ADSL/Dial-Up Bağlantılı POS

Yazarkasa POS Cihazı

Sabit POS cihazları kablolu olup, kasada ödeme alan iş yerleri için uygundur. Sabit telefon hattı veya ADSL bağlantısı ile çalışırlar.

Hemen Başvur
 
Sabit Yazarkasa POS Cihazı

Mobil Uygulama

CepPOS

Garanti BBVA CepPOS, KOBİ ve mikro ölçekteki iş yerlerinin cep telefonlarından hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme almalarına olanak sağlayan bir akıllı telefon uygulamasıdır. NFC (temassız mobil ödeme) özelliğine sahip Android cep telefonlarını temassız POS cihazına dönüştüren bu uygulamayla, temassız işlem limiti dahilinde, kredi kartı/banka kartından veya mobil ödeme özellikli Android cep telefonlarından uygulamaya sahip iş yerlerinde kolayca ödeme alınabilmektedir. Garanti BBVA CepPOS ile satışlar anlık olarak takip edilebilir, ayrıca hesaba geçen tutar görüntülenebilir.

Hemen Başvur
CepPOS
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye iş yerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak, bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur
Destek

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş