İlk Fiziki Posum

500 binden fazla üye iş yeri ticarete ilk adımını Garanti BBVA POS ile attı…

Ana Sayfa Mağaza Çözümleriİlk Fiziki Posum

İlk Fiziki Posum

Neden Garanti BBVA POS Çözümleri?

500 bin üye iş yerine sahip Garanti BBVA POS ailesine katılarak; müşterilerinize ödül kazandırabilir, taksit imkanı sağlayabilir, size özel kampanya ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

 
Fiziksel POS
 

Üye İş yerlerimiz, Garanti BBVA’nın Bonus Platform Ayrıcalıkları İle Fark Yaratır!

Ödül Kazandırma

Üye iş yerimiz olarak; sayısı 15 milyonu geçen Bonus kart sahibine bonus,
1 milyona yakın Miles&Smiles ve
500 bine yakın Shop&Fly kart sahibine mil kazandırabilirsiniz.

Taksit Kullandırma

Bonus, Miles&Smiles, Shop&Fly ve American Express iş yeri olarak siz de taksit yapılabilen tüm sektörlerde kredi kartlarına taksit yapabilir, cironuzu artırabilirsiniz.

Geniş Kart Kabul Ağı

Garanti BBVA üye iş yerimiz olarak; American Express, MasterCard, VISA, CUP, Diners Club, Discover, JCB ve Troy gibi uluslararası ve yerel tüm kart markalarına satış yapabilirsiniz.

 
Fiziksel POS çözümlerini incele

Karşılaştır

Fiziki POS Çözümlerini İncele!

Garanti BBVA üye iş yerlerimize sunduğumuz Fiziki ve Sanal POS çözümlerini karşılaştırarak, ihtiyacınıza uygun POS çözümünü belirleyebilmek için tıklayın.

Hemen İncele
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Tamamlayabilirsiniz!

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalıklarından faydalanabilmek, Garanti BBVA kart sahiplerine ödül kazandırarak ve taksit yaparak cironuzu artırmak ve size özel hazırladığımız tekliflerden yararlanabilmek için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur
700bine varan POS adedi ve 500 ( BKM de 410Bin Özlemle teyitleşelim) bini aşkın üye iş yeri ağı ile Garanti BBVA POS sektörün öncülerindendir, sende ticarete ilk adımını Garanti BBVA POS ile güvenle at.
Teknolojinin öncüsü Garanti BBVA'nın size uygun POS çözümleri arasından seçim yaparak hızlı ve kolay ödeme alabilirsiniz!
Garanti BBVA Üye İşyerine Özel Avantajlarını Keşfedin

Fırsatlar

Garanti BBVA POS iş yeri sahiplerine özel indirimler ve ayrıcalıklar!

Garanti BBVA POS sahiplerinin anlaşmalı iş yerlerinde yapacakları alışverişlerine yılda 10 bin TL'ye varan indirim fırsatı!

Garanti BBVA üye iş yerimiz olarak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kredi kartı sahiplerine sunabileceğiniz ayrıcalıkları ve yararlanabileceğiniz size özel tekliflerimizi incelemek için tıklayın.

Hemen İncele
 

Kablosuz, GPRS Hatlı POS

Mobil POS Cihazı

Yazarkasa özelliği olmayan, kredi kartı ve banka kartları ile alışveriş yapılmasını sağlayan iş yeri cihazlardır.

Mobil POS cihazları kablosuz olup, evlere servis yapan veya masada ödeme alan iş yerleri için uygundur. GPRS hattı (sim kartı) ile çalışırlar.

Hemen Başvur
 
Mobil POS Cihazı

Kablosuz, GPRS Hatlı POS

Mobil Yazarkasa POS Cihazı

Üzerinde hem yazarkasa hem de POS donanımı bulunan, mevcut yazarkasalardan daha çok teknik özellik ve güvenliğe sahip yeni nesil cihazlardır. Mobil Yazarkasa POS cihazları kablosuz olup, GPRS hattı (sim kartı) ile çalışırlar ve evlere servis yapan veya masada ödeme alan iş yerleri için uygundur.

Gelirler İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu tebliğler uyarınca, Yazarkasa POS kullanma mükellefi olan iş yerleri tarafından satın alınarak kullanılırlar. Yazarkasa POS cihazlarının POS özelliğinin kullanılması için, iş yerleri tarafından cihaz temin edildikten sonra bankamız yazılımı yüklenmek üzere Mali ID bilgisi ile Garanti BBVA üye iş yeri başvurusunda bulunmaları gerekir.

Hemen Başvur
 
Mobil Yazarkasa POS Cihazı

Kablolu, ADSL/Dial-Up Bağlantılı POS

Sabit POS Cihazı

Yazarkasa özelliği olmayan, kredi kartı ve banka kartları ile alışveriş yapılmasını sağlayan iş yeri cihazlardır. Sabit POS cihazları kablolu olup, kasada ödeme alan iş yerleri için uygundur. Sabit telefon hattı veya ADSL bağlantısı ile çalışırlar.

Hemen Başvur
 
Sabit POS Cihazı

Kablolu, ADSL/Dial-Up Bağlantılı POS

Yazarkasa POS Cihazı

Sabit POS cihazları kablolu olup, kasada ödeme alan iş yerleri için uygundur. Sabit telefon hattı veya ADSL bağlantısı ile çalışırlar.

Hemen Başvur
 
Sabit Yazarkasa POS Cihazı

Mobil Uygulama

CepPOS

Garanti BBVA CepPOS, KOBİ ve mikro ölçekteki iş yerlerinin cep telefonlarından hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme almalarına olanak sağlayan bir akıllı telefon uygulamasıdır. NFC (temassız mobil ödeme) özelliğine sahip Android cep telefonlarını temassız POS cihazına dönüştüren bu uygulamayla, temassız işlem limiti dahilinde, kredi kartı/banka kartından veya mobil ödeme özellikli Android cep telefonlarından uygulamaya sahip iş yerlerinde kolayca ödeme alınabilmektedir. Garanti BBVA CepPOS ile satışlar anlık olarak takip edilebilir, ayrıca hesaba geçen tutar görüntülenebilir.

Hemen Başvur
CepPOS

Garanti BBVA POS Çözümleri
İş Dünyasında Her Zaman Yanında

Garanti BBVA’nın size sunmuş olduğu Sanal POS çözümleriyle mağaza içi ve e-ticaret satışlarınızda fark yaratabilir, 15 milyonu aşkın Bonus kart sahiplerine özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz zaman Garanti BBVA POS’unuza ait finansal raporlarınıza ulaşabilirsiniz.

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş

POS’unuzla ilgili her şey artık
Garanti BBVA CepPOS’ta!

Garanti BBVA POS’larınızdan geçen tüm işlemleri, hesabınıza geçen ve geçecek tutarları tek uygulamadan takip edebilir, size özel sunulan kampanyalara katılabilir ve yeni nesil ödeme teknolojilerinden yararlanarak, temassız işlem limitine takılmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.