E-ticaret Entegrasyonları

E-ticaret Entegrasyonları

E-Ticaret siteleriniz için ihtiyacınıza yönelik çözümler sunan altyapı sağlayıcılarımızla tanışın.

Ana Sayfa Sektör ÇözümleriE-ticaret Entegrasyonları

Akinon, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının, omni-channel operasyonlarını yapmalarını sağlayan ticaret platformudur. Tamamen bulut teknolojileri üzerinde çalışan bu platform, içerisindeki çözümleri ile markalara, müşterilerine dokunduğu her noktada benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmalarına olanak vermektedir.

e-Ticaret çözümleri ile profesyonel bir altyapıda e-Ticaret sisteminizi yönetebilir, düşük maliyet ile online satış yaparak karlılığınızı artırabilir ve sanal pazar yerleri ile sorunsuz bir şekilde entegrasyon yönetimi sağlayabilirsiniz.

Kampanya Detayı

Müşterilerimizin e-ticaret hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artırmak, gelişmiş çözümler üretmek, teknik konularda zaman kaybetmelerini önleyerek işlerine odaklanmalarını sağlamak amacıyla; uygun fiyat ve gelişmiş özelliklere sahip e-ticaret çözümleri sunmakta.

e-ticaret yazılımları üzerine faaliyetini sürdürmekte olan ETicaretSoft; çözüm ortağı olduğu firmalarının Ar-Ge çalışmalarını 25 yıllık bilgi birikimini harmanlayarak, kendi öz kaynaklarını kullanarak, deneyimli – profesyonel – dinamik kadrosu ve teknolojik altyapısıyla sağlar. ETicaretSoft işte bu nedenler güvenilir projelere imza atmış ve Türkiye’nin önde gelen markalarının tercihi olmuştur.

Kampanya Detayı

Faprika, 2007 yılından bu yana sektördeki en gelişmiş ve entegre e-ticaret altyapı çözümlerini sunarak işletmelerin online pazarda sürdürülebilir büyümesini sağlar. Müşterilerine omni-channel operasyonlarından depo operasyonlarına ve kargo süreçlerine kadar uçtan uca hizmetler sunan Faprika, önde gelen pazaryerleriyle tam entegrasyon özelliği ile e-ticaretteki verimliliği artırmaktadır. Teknolojik yenilikler ve güçlü altyapısıyla iş ortaklarının global pazarda rekabet edebilmesine olanak tanır.

Domain, web hosting, ssl sertifikası gibi internet hizmetleri için yetkili kayıt operatörü ve servis sağlayıcısı kimliğiyle yurtiçi ve yurtdışındaki binlerce kullanıcısına altyapı çözümleri sunan, yazılım geliştirici kimliği ile ise; odağında finansal teknolojiler ve entegrasyon yazılımlarının bulunduğu ürün/hizmetlerini farklı sektörlerdeki kurumsal müşterileriyle buluşturan ürün/hizmetleri 150+ ülkede kullanılan bir teknoloji şirketidir.

IdeaSoft, 2005 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır. Sektör tecrübesini; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir. İşini e-ticarete taşımak ve online pazarda büyümek isteyen binlerce müşteri için ticareti daha kazançlı hale getirmekte ve ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışı ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel e-ticaret çözümleri üretmektedir.

Inveon, B2B ve B2C e-ticaret altyapı çözümleri, m-ticaret uygulamaları ile dijital iş geliştirme ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini verir. 2009 yılından beri öncelikli olarak perakende sektörünün dijitalleşmesinde öncü rol oynayan Inveon çözüm ve ürünleri; bugün perakende, gayrimenkul, ulaşım ve hızlı tüketim ürünleri sektörlerini de kapsayan geniş bir yelpazede müşterisi bulmaktadır.

KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş., 1998 yılından bu yana Türkiye'deki KOBİ'lere yönelik yüksek nitelikli e-ticaret altyapı çözümleri sunan bir teknoloji lideridir. Gelişmiş yazılım çözümleriyle, işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerini kolaylaştırarak, verimlilik ve rekabet avantajı sağlamaktadır. Garanti BBVA işbirliği ile KOBİ'lerin e-ticaret süreçlerinde etkin ve güvenilir çözümler sunarak, işlerini büyütmelerine katkı sağlamaktadır.

Mazaka Yazılım, 2015 yılından itibaren sadece e-ticaret çözümlerine odaklanmış, bugün 40’ı aşkın deneyimli ekibiyle e-ticaret çözümlerini sürekli geliştirmektedir. Mazaka, dünyanın her yerinde hizmet ve ürün satışını gerçekleştirmenizi sağlayan, basit, yetenekli, çok kanallı ve esnek e-ticaret altyapısını oluşturmaktır. 2015 yılında geliştirmeye başladıkları e-ticaret çözümlerini kullanan işletmelerin oluşturduğu yıllık toplam e-ticaret hacmi 130 milyon doları aşmıştır.

Kampanya Detayı

Netahsilat internetten tahsilat yapılabilmesini sağlayan bir e-tahsilat sistemidir. Netahsilat sistemi ile Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 20 bankanın sanal pos entegrasyonu tek ekrandan kullanılabilmektedir. Netahsilat ile bayilerden, tüketicilerden, abonelerden, müşterilerinden web üzerinden hem taksitli hem tek çekim kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir.

PlatinMarket, e-ticaret sektörüne giriş yaparak kobilere e-ticaret altyapısı sağlamayı görev edinmektedir. Amaçları; uygun maliyetle, gelişmiş e-ticaret alt yapısı sağlamak ve e-ticaret’e doğru bir başlangıç yaptırmaktır. 2004 yılından günümüze kadar bu amaca hizmet etmeye devam etmektedir. Türkiye genelinde 81 il’de binlerce firmaya sanal mağaza altyapısı sağlamaktadır.

Kampanya Detayı

Türkiye ve Mena bölgesinde, 20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren, yazılımdan lojistiğe tüm e-ticaret ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çözüm ortağıdır. Çözümleri sadece altyapı, teknoloji ile sınırlı değildir aynı zamanda operasyonel ihtiyaçlarınızı, pazarlama ve süreç yönetimi gibi sizlere yönetim desteği de vermektedir.

Tahsilapp, tüm enerjinizi işinize odaklamanızı sağlayarak mobil uygulama üzerinden çeşitli ve pratik tahsilat çözümleri sunar. Mail Order formları, internet sitesi uzantıları ve kullanıcı adı - şifre ezberleme karmaşalarına son verir.

2003 yılında kurulan firma 135 çalışanıyla birlikte E-ticaret ve Sanal POS çözümleri ile firmalar için online ödeme sistemleri geliştiriyor. 2.000 üzerinde müşterisiyle 17 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam ediyor.

Ticimax, ağırlıklı olarak e-ticaret ve e-ihracat yazılımları, özel e-ticaret çözümleri, mobil uygulama ve tasarım hizmeti veren, her ölçekte işletmenin e-ticaret alanında büyümelerini hedefleyerek yenilikçi özellikler üreten Türkiye’nin önde gelen SaaS çözümü olan teknoloji şirketlerinden biridir

Kampanya Detayı

E-Ticaret alanında en kapsamlı ve en yenilikçi çözümleri üreten T-Soft, sektörde 20 yıllık tecrübesiyle 5000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir. Amerika ve Türkiye’deki ofisleri ve Ar-Ge merkezlerinde; uzman mühendis, teknik ve satış ekiplerinden oluşan 200’den fazla çalışanı ile sürekli inovasyona yatırım yaparak e-ticaret sektöründe lider çözümler sunmaktadır.

Kampanya Detayı

Ekibimiz 15 yıldan fazla deneyime sahip ve işletmenizi internete taşıyarak veya daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olabiliriz. E-Ticaret yazılımımız ve özel iş ortaklıklarımızla büyümenizi destekliyoruz. Pazaryeri entegrasyonlarıyla birlikte e-Ticaret sitenizi yönetmenizi sağlayan bir altyapı hizmeti sunuyoruz. Krizlerden etkilenmeden internet satış kanalınızı oluşturun!

İşini internet ortamına taşımak ve e-ticaret yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir e-ticaret platformudur. Açık kaynak kodlu olmasından dolayı geliştirilebilir bir web sitesi altyapısı sunar ve kullanıcı dostu ara yüzüyle kullanım kolaylığı sağlar.

Kampanya Detayı

Açık kaynak kodlu yapısı sayesinde kısa bir süre içerisinde kendi profesyonel görünümlü e-ticaret sitenizi kurmanızı sağlar. Ücretsiz bir eklentidir. PrestaShop yönetim paneli kullanımı kolay modüler bir yapıya sahiptir. Kolaylıkla panel üzerinden ürünleri ve siparişleri yönetebilir, Sanal POS modüllerini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kampanya Detayı

WooCommerce, internet üzerinden satış yapmanızı sağlayan bir e-ticaret eklentisidir. Tamamen ücretsiz olan bu eklenti, WordPress tabanlı web siteleri ile kolayca entegre olur. WooCommerce yardımı ile mağaza açabilir ve aynı zamanda ürün satışı yapabilirsiniz.

Kampanya Detayı

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş

POS’unuzla ilgili her şey artık
Garanti BBVA CepPOS’ta!

Garanti BBVA POS’larınızdan geçen tüm işlemleri, hesabınıza geçen ve geçecek tutarları tek uygulamadan takip edebilir, size özel sunulan kampanyalara katılabilir ve yeni nesil ödeme teknolojilerinden yararlanarak, temassız işlem limitine takılmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.