Fiziki POS Başvuru

Formu

Garanti BBVA’nın üye iş yerine sunduğu fiziki POS ile tanışın

Başvurunuzu web sitemizden tamamlayın, %1.99 komisyon ve 3 ay ücretsizlikten yararlanın!
*%1.99 komisyon oranı 3 ay boyunca geçerlidir.

Ana Sayfa Hemen BaşvurFiziki POS Başvurusu

Üzgünüz, bu sayfada Internet Explorer desteklenmiyor. Başka bir tarayıcı üzerinden devam edebilirsiniz.

Fiziki POS başvurunuza hemen başlayın

Captcha

Garanti BBVA POS kullanan esnaf ve KOBİ’lerimiz her işte daha çok kazanıyor!

  1. Size özel ayda 20’den fazla teklifle ticari kredi kartınızla en çok alışveriş yaptığınız markalarda katıldığınız kampanyalarla ayda 3.000 TL’ye varan bonus ve indirim
  2. E-ticarette işinizi büyütecek fırsatlar
  3. Nakit akışınızı rahatlatacak çözümler
  4. Tüm Garanti BBVA kredi kartları ve diğer bankaların Bonus özellikli kartlarına taksit yapma ve ödül kazandırma
  5. Farklı marka/modeldeki Fiziki POS ve Yazarkasa POS cihazlarını (ÖKC) destekleme
  6. Temassız ve karekod ile hızlı ve kolay ödeme
  7. DCC ve Döviz POS ile müşterilerinize kendi para biriminde ödeme sunma

Fiziki POS Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

POS başvurusunda bulunabilir miyim?

Bir vergi levhası sahibiyseniz ve ticari faaliyetleriniz varsa siz de POS başvurusunda bulunabilirsiniz. Ticari faaliyetler yürüten(bir vergi levhası sahibi olan) tüm Garanti BBVA müşterileri şubeye gitmeden Fiziki POS başvurusunda bulunabilir.

www.garantibbvapos.com.tr web sitemizden başvuruda bulunabilmek için öncelikle Garanti BBVA müşterisi olmanız gerekmektedir. Garanti BBVA müşterimiz iseniz TCKN ve diğer bilgileri girerek ön başvuru yaratabilirsiniz veya size en yakın şubemize giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Henüz Garanti Müşterisi değilseniz Fiziki POS başvurusu için "Müşteri değilim" seçeneğini seçerek ön başvurunuzu yaratabilir Garanti BBVA müşteri olma sürecinizi Garanti BBVA Mobil Bankacılık üzerinden dijital olarak tamamlayabilirsiniz.

POS sahibi olmak istiyorum, nasıl başvuruda bulunabilirim?

POS başvurularınızı https://garantibbvapos.com.tr/ web sitemizdeki “Fiziki POS Başvuru” sekmesinden, Garanti BBVA Mobil bankacılık, Garanti BBVA İnternet bankacılığı kanalından veya bağlı bulunduğunuz Garanti BBVA şubesinden yapabilirsiniz.POS başvurusu için Garanti BBVA Mobil Bankacılık ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kanallarından “ Başvurular-Üye İşyeri Başvuru” adımlarını takip edebilirsiniz.

Başvuru süreci nasıl ilerliyor?

Garanti BBVA Müşterimiz iseniz;

Ayrıca, “Garanti BBVA İnternet ile Başvur” seçeneği ile başvurunuzu İnternet Bankacılığı kanalı ile de tamamlayabilirsiniz.

Bilgilerinizi doldurarak “Beni arayın” seçeneği ile ilerlediğinizde başvurunuzu devam ettirmek üzere 444 0 333 Garanti BBVA çağrı merkezimizdeki ilgili birimler tarafından aranırsınız. Başvuru bilgilerinizin tamamlanmasının ardından başvuru durumunuza dair tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Ardından teknik servis tarafından POS kurulumu için randevunuz oluşturulacaktır.

 

Garanti BBVA Müşterimiz değilseniz;

https://onlineform.garantibbvapos.com.tr üzerinden “Hemen Başvur” seçeneği ile bilgilerinizi doldurarak web sitemiz üzerinden başvurabilirsiniz.

Başvuru formunu doldurduktan sonra şubeye gitmenize gerek kalmadan Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirerek müşteri olma adımınızı tamamlayabilir veya size en yakın Garanti BBVA şubesini ziyaret ederek süreci devam ettirebilirsiniz.

Başvuru bilgilerinizi ve müşteri olma sürecinizi tamamlandıktan sonra başvuru statünüze dair SMS ile tarafınıza bilgi verilecek ve POS kurulumu için teknik servis tarafından randevunuz oluşturulacaktır.

POS başvurumu yaptım, başvuru takibini nasıl yapabilirim?

Garanti BBVA Mobil bankacılık kanalı ile yapılmış olan başvuruların takibi “İşlemler-Başvurular-Başvuru Takip- Üye işyeri-POS Başvuru Takibi” adımından yapılabilmektedir. 
Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden yapılmış başvuruların takibi "Başvuru-Başvuru Takibi-Üye işyeri-POS Başvuru Takibi" adımından yapılabilmektedir.
Başvuru formunu doldurmanızın ardından tarafınıza başvuru durumunuz ile ilgili bilgilendirme SMS’leri gönderilecektir. Garanti BBVA Mobil bankacılık, Garanti BBVA İnternet bankacılığı kanalından da başvuru takibi yukarı belirtilen adımlar üzerinden yapılabilmektedir.Şubemizden başvuruda bulunduğunuz durumda da başvuru durumunuzla ilgili bilgilendirme SMS’leri tarafınıza gönderilecektir.

Fiziki POS cihazlarından hangisi bana uygun?

POS cihazı kasada sabit olarak kullanıldığı takdirde masaüstü POS çözümlerinden, evlere servis/masada ödeme gibi mobil kullanımları için ise Mobil POS çözümlerinden seçim yapılabilir.
Detaylı bilgiye ulaşmak için fiziki POS çözümleri sayfasını ziyaret edebilir veya karar ağacından sizler için uygun olan POS çözümünü belirleyebilirsiniz.

Yazarkasa POS(ÖKC) için nasıl başvuru yapabilirim?

Mevcut Yazarkasa POS cihazınıza Garanti BBVA POS uygulaması yükleme işlemini www.garantibbvapos.com.tr web sitemizdeki “Üye işyeri Başvuru” sekmesinden, Garanti BBVA İnternet bankacılığından veya çalıştığınız şubeden üye işyeri başvurusunda bulunup, başvuru sırasında ilgili seçeneği tercih ederek yapabilirsiniz.

Yazarkasa POS satın alma hakkında detaylı bilgi almak için Garanti BBVA İnternet bankacılığından ya da çalıştığınız şubeden destek alabilirsiniz.

Ortak POS başvurusunu nasıl yapabilirim?

Tüm başvuru kanallarımızdan ortak POS talebinde bulunabilirsiniz. POS başvurusu esnasında ortak kurulum yapılacak Banka ve terminal bilgilerini iletmeniz yeterlidir.

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş

POS’unuzla ilgili her şey artık
Garanti BBVA CepPOS’ta!

Garanti BBVA POS’larınızdan geçen tüm işlemleri, hesabınıza geçen ve geçecek tutarları tek uygulamadan takip edebilir, size özel sunulan kampanyalara katılabilir ve yeni nesil ödeme teknolojilerinden yararlanarak, temassız işlem limitine takılmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.