CepPOS Koşullar ve Yasal Uyarılar

CepPOS Koşullar ve Yasal Uyarılar

Ana Sayfa CepPOS Koşullar ve Yasal Uyarılar

Android, IOS işletim sistemi kullanan cihazlarda, Garanti BBVA CepPOS uygulamamıza giriş yapılabilmesi için müşteriden aşağıdaki metindeki onaylar alınmaktadır.

Burada yer alan bilgiler, hamili bulunduğunuz T. Garanti Bankası A.Ş (“GARANTİ BBVA”) tarafından sunulan, Cep telefonlarının POS cihazı olarak kullanılmasına olanak sağlayan uygulamanın (“CepPOS”) sayısız özelliklerini kullanabileceğiniz (“Garanti BBVA CepPOS”)’a ilişkin olarak sizi uyarı ve bilgilendirme amacı taşımaktadır. Uygulama içerisinden Garanti BBVA CepPOS başvurusu yapabilir ve CepPOS uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Şirketinize tanımlı CepPOS’unuz’da çalışanlarınız için kullanıcı tanımlamaları yapabilir ve çalışanlarınızın cep telefonları üzerinden, şirketinize ait CepPOS ile ödeme almasını sağlayabilirsiniz. GARANTİ BBVA nezdindeki Fiziki POS, Sanal POS ve CepPOS’unuza ait ödeme bilgileri Garanti BBVA CepPOS içerisinde görüntülenebilenecektir.

CepPOS içinde geçen bilgi, yorum ve tavsiyeler finansal danışmanlık niteliğinde değildir. CepPOS uygulaması üzerinde GARANTİ BBVA’nın hizmet aldığı 3. kişilerin uygulamaları da çalışmaktadır. Gösterilen tüm özen ve dikkate rağmen CepPOS verilerinde/işlemlerinde geçici hata/kesinti vs. olabilir, bunlardan dolayı GARANTİ BBVA sorumlu tutulamaz. CepPOS’ta yer alan tüm fonksiyonel içerikler GARANTİ BBVA tarafından ön ihbara gerek kalmaksızın değiştirebilir ve/ veya ortadan kaldırabilir. Eğer bu Koşullar ve Yasal Uyarı´nın herhangi bir hükmü yetkili makamlarca herhangi bir şekilde geçersiz addedilecek olursa, söz konusu hükmün geçersizliği buradaki diğer hükümlerin geçerliliğini etkilemeyecektir.

Garanti BBVA CepPOS içinde geçen bilgi, yorum ve tavsiyeler finansal danışmanlık niteliğinde değildir. Garanti BBVA CepPOS uygulaması üzerinde GARANTİ BBVA’nın hizmet aldığı 3. kişilerin uygulamaları da çalışmaktadır. Gösterilen tüm özen ve dikkate rağmen Garanti BBVA CepPOS verilerinde/işlemlerinde geçici hata/kesinti vs. olabilir, bunlardan dolayı GARANTİ BBVA sorumlu tutulamaz. Garanti BBVA CepPOS’ta yer alan tüm fonksiyonel içerikler GARANTİ BBVA tarafından ön ihbara gerek kalmaksızın değiştirebilir ve/ veya ortadan kaldırabilir. Eğer bu Koşullar ve Yasal Uyarı´nın herhangi bir hükmü yetkili makamlarca herhangi bir şekilde geçersiz addedilecek olursa, söz konusu hükmün geçersizliği buradaki diğer hükümlerin geçerliliğini etkilemeyecektir. Aşağıda Android ve iOS işletim sistemi kullanan cihazlarda, Garanti BBVA CepPOS uygulamamızda bulunan belli fonksiyonlar için bazı izinler istenmektedir. Cihazınızdan istenen izinler ve iznin gerektiği fonksiyonlar şunlardır:

 • Telefon durumu ve kimliğine erişim: Olası çökmelerde hangi cihazda sorun yaşandığını tespit edebilmemiz için gereklidir.
 • Cihazdaki Hesapları Bulma: Anlık bildirimlerin iletilebilmesi için Google tarafından istenmektedir.
 • Fotoğraflar / medya içerikleri / dosyalara erişim: Dekontlarınızı cihazınızın belleğine geçici olarak kaydetmek için gereklidir.
 • Ağ bağlantıları ve WiFi bağlantılarına erişim: İnternete bağlanabilmeniz için istenmektedir.
 • Yakın Alan İletişimini (NFC) Denetleme izni: Mobil Ödeme özelliği ile temassız ödeme yapabilmeniz için istenmektedir.
 • Arama izni: Doğrudan Garanti BBVA İletişim Merkezini aramak için gereklidir.
 • Uygulama Takibi: Teklif ve kampanyalarımızı ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirip size daha iyi bir deneyim sunmak için verileriniz üçüncü parti yazılımlarla paylaşılacaktır.
 • CepPOS mobil uygulamasında servis kalitesini yükseltmek ve güvenliğiniz için, Webroot programı yazılımından faydalanılmaktadır. Webroot programı ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Üçüncü Partiler ile Veri Kullanımı:

 • Üçüncü partilerle gerekli bilgiler tanımlayıcı kişisel özellikleriniz(e-mail, kontak adresi) olmadan üçüncü partilerle aşağıdaki amaçlarla paylaşılır.
 • Analitik: Üçüncü partiler analitik raporlama için verileri kullanır. Verileriniz, kullanıcıların tanımlayıcı kişisel özellikleri olmaksızın üçüncü partiler tarafından kullanılır.
 • CepPOS mobil uygulamasında göz ile giriş teknolojisini sunabilmek için, EyeVerify programı yazılımından faydalanılmaktadır.

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş