CepPOS Çözümleri ile ticarete ilk adımını at

Garanti BBVA’nın POS Çözümleri ile İş Yerinizde Hemen Ödeme Almaya Başlayın.

Mobil Uygulama

CepPOS

Garanti BBVA CepPOS, Kobi ve mikro ölçekteki şahıs firması niteliğindeki iş yerlerinin cep telefonlarından hızlı bir şekilde ödeme almalarına olanak sağlayan akıllı telefon uygulamasıdır.

NFC (temassız mobil ödeme) özelliğine sahip Android cep telefonlarını temassız POS cihazına dönüştüren bu uygulamayla, kredi kartı/banka kartından veya mobil ödeme özellikli Android cep telefonlarından uygulamaya sahip iş yerlerinde kolayca ödeme alınabilmektedir.

Garanti BBVA CepPOS ile yapılan satışlar aynı uygulama içinden anlık olarak takip edilebilir, hesaba geçen tutar görüntülenebilir.

 
Garanti Tahsilat Sistemi
 

 

750 TL temassız işlem limitine kadar olan işlemler, kartın CepPOS yüklü telefona dokundurulmasıyla ek bir işleme gerek kalmadan tamamlanabilmekte olup; 750 TL üzeri işlemlerde ise Garanti BBVA CepPOS PIN uygulaması indirilerek, temassız kartın uygulama yüklü telefona dokundurulması ve ardından şifre girilmesiyle güvenli işlem tamamlanabilmektedir.

Garanti BBVA CepPOS’a başvurmak için CepPOS başvuru sayfası üzerinden veya uygulama içindeki başvuru sayfasından kısa birkaç bilgiyle giriş yapabilir, 444 0 333 Garanti BBVA Çağrı merkezi üzerinden yapılacak aramayla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Garanti Tahsilat Sistemi
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Tamamlayabilirsiniz!

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalıklarından faydalanabilmek, Garanti BBVA kart sahiplerine ödül kazandırarak ve taksit yaparak cironuzu artırmak ve size özel hazırladığımız tekliflerden yararlanabilmek için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur
Destek

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş