Garanti BBVA Üye İşyeri Olmak İstiyorsanız...

Garanti BBVA Üye İşyeri Olmak İstiyorsanız...

Garanti BBVA İşyeri Olmak Size Ne Kazandıracak?

  • Dünyanın dört bir yanından gelen müşteriler hangi kredi kartına sahip olursa olsun, Üye İşyerlerimiz sorunsuzca tahsilat yapabiliyor, tercih ediliyor.
  • Milyonlarca Bonus kart sahibi, harcamalarını yaparken Bonus İşyerlerimizi tercih ediyor, çünkü daha fazla bonus kazanıyor, özel kampanya ve taksit fırsatlarından yararlanıyor. Onlar da kazanıyor, Üye İşyerlerimiz de.
  • Üye İşyerlerimize ve Garanti BBVA kart sahiplerine özel bir çok kampanya televizyon, basın, afiş ve tanıtım malzemeleri yoluyla duyuruluyor ve müşterilerinizin kampanyalardan haberdar olması sağlanıyor. Düzenlenen bu kampanyalarla, hem işyerinizin bilinirliği artıyor hem de müşteri sayınız ve geliriniz artıyor.
  • Üye İşyerlerimiz karşılaştıkları her türlü sorunu çözmek ya da akıllarına takılan herhangi bir soruya yanıt almak için 7 gün 24 saat hizmet veren 444 0 339 numaralı POS Destek Hattımızı arayabiliyor.
  • Üye İşyerlerimiz her ay adreslerine gönderilen POSta Bülten'i okumanın keyfini çıkarıyor. POSta Bülten sayesinde Üye İşyerleri sektörü ilgilendiren her türlü yeniliği ve gelişmeyi takip ediyor, daha fazla kazanmalarını sağlayan kampanyalardan haberdar oluyor.
  • Tüm ödeme ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir Garanti BBVA Üye İşyeri çözümü mutlaka vardır.

Başvuru formunu doldurarak hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvur

Destek

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş