Aracınıza dair her şey için Servis Plan’da %30 indirim!

Ana Sayfa İş Birliği Kampanyaları ve E-Ticaret ÇözAracınıza dair her şey için Servis Plan’
Aracınıza dair her şey için Servis Plan’da %30 indirim!

NASIL KAZANIRIM

Garanti BBVA POS sahibi esnaf ve KOBİ'lerimize özel, aracınıza dair her şeye tek bir mobil uygulamadan erişebileceğiniz Servis Plan üyeliklerinde %30 indirim!

Marka :
Başlangıç Tarihi :
15 Mayıs 2024
Bitiş Tarihi :
31 Aralık 2024

Kampanyadan yararlanmak için "GARANTİBBVAPOS" kampanya kodunun sepette promosyon kodu alanına girilerek işlemin tamamlanması gerekmektedir.

Kampanya Detayları:

  • Servis Plan ile aracınıza dair her şeye tek bir uygulama üzerinden ulaşarak bakım onarım, arıza hasar, lastik, otopark, akaryakıt, acil yol yardımı, ekspertiz ve araç kiralamadan, vale hizmetine kadar aracınızın tüm ihtiyaçları için faydalanabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanılabilmesi için Garanti BBVA POS sahibi mikro, KOBİ ve OBİ üye iş yeri ve olunması gerekmektedir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında aracınıza dair her şeye tek bir mobil uygulamadan erişeceğiniz Rahat Plan ve Rahat Rahat Plan üyeliklerinde %30 indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya kapsamında Garanti BBVA POS sahibi üye iş yerleri kampanyaya katılımlarının ardından, Servis Plan mobil uygulamasını App Store ya da Google Play üzerinden hemen indirip hesap oluşturarak (Daha önce hesap oluşturduysanız cep telefonu numaranız ile giriş yapabilirsiniz) Rahat Plan ve Rahat Rahat Plan üyeliklerinden birini seçip ödeme aşamasında kodu girerek üyeliklerini başlatmalarını takiben, 12 ay boyunca Garanti BBVA ticari kredi kartlarıyla %30 indirim fırsatından yararlanabilecektir.
  • Son 3 ay içerisinde Garanti BBVA POS'larından ciro geçirmeyen üye iş yerleri kampanyadan yararlanamayacaktır. Ciro geçirmeye başlayan üye iş yerlerinin kampanyadan yararlanma hakkı olacaktır.

Diğer Bilgiler:

  • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Garanti BBVA ve Servis Plan'ın kampanyada değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş