QR Kod ile Ödeme

Garanti BBVA POS Çözümleriyle QR Kod ile Ödeme Al

Garanti BBVA POS cihazlarında QR’ı okutup anında ödemeyi alabilirsiniz

Ana Sayfa QR Kod ile Ödeme
QR ile Ödeme

QR kod ile Müşterilerinize Hızlıca Ödeme Yaptırabilirsiniz.

Garanti BBVA kredi kartlarıyla işlem yapacak müşterilerinizin banka ve/veya kredi kartları yanında olmasa dahi Garanti BBVA’nın POS çözümleri ile ödeme yapmalarını sağlayan, işlem tutarı ve işyeri bilgilerinin işlem bazında oluşturulan QR koda aktarılması ve BonusFlaş üzerinden okunarak ödeme onayı verilmesi esasına dayanan, dijital ve güvenli bir ödeme yöntemidir.

 
QR ile Ödeme
Ödeme Al

QR’ı okutup Anında Ödemeyi Al

Garanti BBVA POS cihazlarında QR ödeme seçeneğini kullanarak müşterilerinizden Bonusflaş ile ödemeyi kolayca tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Temassız kartı olmayan müşteriler için farklı bir ödeme alternatifi olarak mağazanızda sunabilirsiniz.

Garanti BBVA bankacılık uygulaması yüklü olan POS ve ÖKC cihazlarında tutarı girdikten sonra “Giriş” tuşuna basılarak menü üzerinden “QR kod ile satış” seçilir. Oluşan QR, kart hamili tarafından Bonusflaş açılarak kamera yardımıyla okutulur.Bu işlem sayesinde temas etmeden başarılı ödeme deneyimi sağlanır.

POS ve ÖKC cihazınızda QR ödeme deneyimi için 444 0 339 Üye işyeri destek hattımızdan 7/24 detaylı bilgi alabilirsiniz.

QR ile Ödemeyi Al
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye işyerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak,bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş