Temassız Ödeme

Temassız Ödeme İle POS cihazınızdan 750 TL’ye kadar Temassız ödeme imkanı sunabilirsiniz !

Garanti BBVA’nın POS çözümleri ile işyerinizde hemen ödeme almaya başlayın.

Ana Sayfa Temassız Ödeme
Temassız Ödeme

Hızlı, Kolay ve Güvenli Bir Şekilde Ödeme İmkanı

Temassız kartı olan müşterilerinize, kartını POS üzerindeki temassız okuyucuya yaklaştırmasını söyleyerek ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Şifresiz işlemlerde 1 saniyeden kısa sürede onaylanan temassız ödemeler, kartın üzerinde yer alan çipe bağlı olan anten ve POS üzerinde yer alan okuyucunun radyo frekansı dalgaları üzerinden haberleşmesiyle gerçekleşir. Temassız teknolojisi ile hem temassız özellikli kartlar hem de kart müşterilerinin temassız ödemeye uygun cep telefonlarında yüklü mobil cüzdanlar ile ödeme alınması mümkündür.

 
Temassız Ödeme
Fırsat

Temassız İşlemin Fırsatı

750 TL’ye kadar hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alınmasını sağlayarak kasa sırası oluşmaması sağlanmaktadır. Hijyenik ödeme yapılabilmesine olanak tanırsınız.

Temassız İşlem Avantajları
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye işyerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak,bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş

POS’unuzla ilgili her şey artık
Garanti BBVA CepPOS’ta!

Garanti BBVA POS’larınızdan geçen tüm işlemleri, hesabınıza geçen ve geçecek tutarları tek uygulamadan takip edebilir, size özel sunulan kampanyalara katılabilir ve yeni nesil ödeme teknolojilerinden yararlanarak, temassız işlem limitine takılmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.