Cirom Güvende

Sanal POS Çözümleri ile E-Ticarete ilk adımını at

Garanti BBVA’nın POS çözümleri ile işyerinizde hemen ödeme almaya başlayın.

Ana Sayfa Cirom Güvende
Güvenlik Platformu

Cirom Güvende

Kartlı işlemlerde e-ticaretin payı her geçen gün artarken işyerleri için checkout adımı ve sonrasında ciro kaybı yaşamamak giderek önem kazanmaktadır. Fraud sonucunda oluşabilecek işlem itirazlarından oluşan maddi zararlar, müşteri kart limitinin yetersiz olması ya da kartın e-ticaret iznine kapalı olması sebebiyle red alan işlemler ve 3D Secure adımında işlemlerin yarıda kesilmesi sıklıkla karşılaşılan senaryolardır. 3D Secure kullanımı işyeri için bir önlem gibi görülse de, yaklaşık 90 saniye süren ve alışveriş deneyimini zorlaştıran bir adımdır. 3D Secure anında müşterilerin yaklaşık %20’si işlemlerini yarıda bırakmaktadır. Garanti Cirom Güvende Platformu şüpheli işlemleri kontrol altına almanızı sağlarken, 3D Secure’lu işlem dağılımınızı dinamik olarak optimize etme imkanı sunar ve sürekli öğrenen algoritması sayesinde sürtünmesiz bir müşteri deneyimi yaşatır.

 
Cirom Güvende
Güvenlik Platformu

Neden Garanti BBVA Cirom Güvende Platformu?

 

  • Garanti BBVA kart müşterileri ve işyerlerinin güncel alışveriş verileriyle beslenip öğrenen akıllı bir sisteme sahip olursunuz.
  • 3D Secure adımı olmadan müşterilerimize daha hızlı bir ödeme deneyimi sunarsınız.
  • 3D Secure adımındaki kayıpları azaltarak cironuzu arttırmanızı sağlar.
  • Şüpheli işlem riskini azaltır, şüpheli işlemleri yakalamanızı ve kontrol etmenizi sağlar.
  • Dinamik Müşteri Analizi müşteri skorlarına bakarak riski yönetebilir, işlemin nasıl tamamlanacağına siz karar verirsiniz.
  • Garanti BBVA kartlarına özel, provizyonda hata alması söz konusu olan limiti yetersiz ve e-ticaret izni kapalı olan işlemler 3D Secure altyapımıza yönlendirilerek müşteri onayı ile anında limit artışı yapılabilir ya da kart e-ticaret izni açılabilir.
Garanti Güvenlik Platformu
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye işyerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak,bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş